WWW.SKSERVIS.CZ
Záhumenská 453, 517 71 České Meziříčí,
info@skservis.cz, 494 661 131

SK SERVIS České Meziříčí - MANIPULAČNÍ TECHNIKA

SK SERVIS, Záhumenská 453, 517 71 České Meziříčí, info@skservis.cz, 494 661 131
ÚVOD KONTAKT VAŠE POPTÁVKA NAPIŠTE NÁM ZAMĚSTNÁNÍ

Manipulační technika DESTA - vozíky s elektrickým pohonem

ŘADA 3 E 10

Čelní vidlicový tříkolový akumulátorový vysokozdvižný vozík o nosnosti 1000 kg

Tyto vozíky jsou určeny pro snadnou a bezpečnou manipulaci s paletizovaným materiálem především ve skladech, výrobních halách a dalších vnitřních prostorech. Kolo řídící nápravy je poháněné pevně uloženým elektromotorem o výkonu 3,7 kW což zajišťuje plný přenos trakční síly při libovolném natočení řídícího kola vzhledem k podélné ose vozíku. Tyto vlastnosti umožňují dosahovat minimálního poloměru zatáčení a umožňují jim pracovat i ve velmi stísněných prostorech jako jsou malé skladové prostory, kontejnery a vagóny. Pro tyto účely je možno vozíky vybavit zvedacím zařízením s velkým volným zdvihem. Standardně jsou dodávány se zvedacím zařízením 3,3 m. Pro stohování ve větších výškách je možno dodat zvedací zařízení typu DUPLEX nebo TRIPLEX. Nové řešení pracoviště obsluhy preferuje jednoznačně maximální pohodlí řidiče (nízká nástupní výška, seřiditelná odpružená sedačka, snadno a lehce dosažitelné veškeré ovládací prvky). Moderní design v rámci vysokého standardu estetické úrovně je podřízen jednoduchým funkčním tvarům a minimálním požadavkům na údržbu.

podrobné tech. informace

ŘADA 3 E 12

Čelní vidlicový tříkolový akumulátorový vysokozdvižné vozík o nosnosti 1200 kg

Tyto vozíky jsou určeny pro snadnou a bezpečnou manipulaci s paletizovaným materiálem především ve skladech, výrobních halách a dalších vnitřních prostorech. Kolo řídící nápravy je poháněné pevně uloženým elektromotorem o výkonu 3,2 kW což zajišťuje plný přenos trakční síly při libovolném natočení řídícího kola vzhledem k podélné ose vozíku. Tyto vlastnosti umožňjí dosahovat minimálního poloměru zatáčení a umožňují jim pracovat i ve velmi stísněných prostorech jako jsou malé skladové prostory, kontejnery a vagónyPro tyto účely je možno vozíky vybavit zvedacím zařízením s velkým volným zdvihem. Standardně jsou dodávány se zvedacím zařízením 3,3 mPro stohování ve větších výškách je možno dodat zvedací zařízení typu DUPLEX nebo TRIPLEX Nové řešení pracoviště obsluhy preferuje jednoznačně maximální pohodlí řidiče (nízká nástupní výška, seřiditelná odpružená sedačka, snadno a lehce dosažitelné veškeré ovládací prvky). Moderní design v rámci vysokého standardu estetické úrovně je podřízen jednoduchým funkčním tvarům a minimálním požadavkům na údržbu.

podrobné tech. informace

ŘADA 3 E 15

Čelní vidlicový tříkolový akumulátorový vysokozdvižné vozík o nosnosti 1500 kg

ŘADA E 12, E 16

Představujeme Vám novou řadu čelních vysokozdvižných vozíků E 12 a E 16, které umožňují snadnou, rychlou a bezpečnou manipulaci s paletizovaným materiálem ve všech oborech podnikání. Vozíky této řady se vyznačují minimálními rozměry a nadprůměrnou manévrovatelností. To je předurčuje mimo jiné i pro manipulaci v kontejnerech, vagónech nebo v omezených skladových prostorách. Nezávislý pohon obou kol hnací přední nápravy společně se specielní konstrukcí řídící nápravy umožňují těmto vozíkům spojit výhody tříkolových a čtyřkolových vozíků, tj. minimální poloměr zatáčení (resp. malou šířku pracovní uličky) a vysokou stabilitu spojenou s velmi dobrými jízdními vlastnostmi. Progresivním prvkem je pohon každého kola samostatným motorem s převodovkou a nahrazením funkce diferenciálu elektronikou. Nová koncepce designu byla podřízena především ergonomickým potřebám obsluhy při dosažení vysokého standardu estetické úrovně. Nově použité převody a hydrodynamická zařízení umožnily minimální hlučnost vozíku a naopak dosažení velkých přepravních výkonů.

Hlavní stránka l Kontakty l Mapa webu l Zpět l Nahoru
SK SERVIS s.r.o. , Záhumenská 453, 517 71 České Meziříčí, CZECH REPUBLIC
info@skservis.cz +420 736 481 494, +420 736 481 488, +420 736 481 492
© 2005 UP com