WWW.SKSERVIS.CZ
Záhumenská 453, 517 71 České Meziříčí,
info@skservis.cz, 494 661 131

SK SERVIS České Meziříčí - MANIPULAČNÍ TECHNIKA

SK SERVIS, Záhumenská 453, 517 71 České Meziříčí, info@skservis.cz, 494 661 131
ÚVOD KONTAKT VAŠE POPTÁVKA NAPIŠTE NÁM ZAMĚSTNÁNÍ

SUPERELASTICKÉ PNEUMATIKY

BERGOUGNAN®

BERGOUGNAN Značka BERGOUGNAN® představuje universální kvalitu superelastické pneumatiky první linie, základní směsí vhodnou jak pro náročné podmínky nepřetržitých provozů ve skladech a výrobních halách, tak i pro intenzivní práci mimo sklad na ne zcela rovných cestách a pojezdových plochách.
Tato značka je evropské konstrukce ze tří vrstev přírodní pryže a pro svou kvalitu je plně akceptována pro první vybavení výroby mnoha renomovaných výrobců manipulační techniky a je rovněž vhodná pro použití v náhradní potřebě této techniky. Použitá směs běhounu zajišťuje výbornou životnost i v náročných pracovních režimech, nízký valivý odpor a tím i vývin tepla v pneumatice a zároveň zabezpečuje dobrou stabilitu a bezpečnost obsluhy i nákladu, výborný záběr a přenos trakční síly, dobrou odolnost proti otěru a výborné antivibrační vlastnosti zabezpečující komfortní pojezd vozíku bez rázů a vibrací.
BERGOUGNAN
Bergougnan je vyráběn i ve variantě LOC pro rychlou bezkroužkovou montáž a v různých kvalitách pryže včetně bílé varianty pro čisté podlahy. Technické informace Bergougnan Elite  

BERGOUGNAN Pneumatiky Bergougnan se vyrábějí i ve variantě EXPERT, která představuje špičku v  oboru a maximalizuje užitné vlastnosti pro uživatele, zejména s  důrazem na dlouhou životnost pneumatiky.
Bergougnan EXPERT má větší objem pryže v hlavě pneumatiky a širší kontaktní plochu s podložkou. Tím se dosahuje optimálnějšího rozložení váhy vozíku a nákladu na pojezdovou plochu, snižuje specifický tlak na podložku a prodlužuje životnost zvláště u velmi zatížených vozíků. Moderní vzorek zajišťuje vysokou trakci , lepší toleranci k přetížení pneu a široká sekční šířka pneu i zlepšenou stabilitu vozíku i nákladu.
BERGOUGNAN
Bergougan EXPERT je volbou profesionálů pro maximální spolehlivost a poměr ceny k výkonu pneumatiky, která dovoluje optimalizovat náklady na provoz vozíku. Bergougnan EXPERT je dostupný i ve variantě LOC pro bezkroužkovou montáž a v různých druzích pryže včetně varianty bílé pro čisté podlahy. Technické informace Bergougnan Expert  

Hlavní stránka l Kontakty l Mapa webu l Zpět l Nahoru
SK SERVIS s.r.o. , Záhumenská 453, 517 71 České Meziříčí, CZECH REPUBLIC
info@skservis.cz +420 736 481 494, +420 736 481 488, +420 736 481 492
© 2005 UP com